ReTex™ trvalý narovnávací systém BioIonic

 

Systém ReTex
Bio Ionic – revoluční profesionální péče o vlasy
ReTex je jediný trvalý narovnávací systém, který může být použit na všechny druhy vlasů, včetně vlasů odbarvených, barvených nebo chemicky ošetřených, aniž by přitom došlo k jejich poškození, typickému při chemickém narovnávání vlasů. Nejenže jsou vlasy trvale narovnané (do doby než odrostou), ale jsou i obnoveny, ozdraveny a posíleny a stanou se jemnějšími, hladšími a lesklejšími a zachovají si přirozený tvar i pohyb. Minimální délka vlasů pro aplikaci Systému ReTex je 6 cm, maximální je samozřejmě neomezená.

Je zajímavé, že narovnávací schopnosti tohoto systému byly vlastně jen “vedlejším účinkem” – vždyť Japonci, kteří systém vyvinuli, koneckonců narovnávát vlasy nepotřebují. Zpočátku se tento systém používal pouze za účelem obnovy vlasové struktury, díky čemuž jsou vlasy zdravější, jemnější a lesklejší. Ale mimo Japonska ho proslavila právě schopnost narovnávat vlasy – schopnost, která uchvátila i osobnosti jako je Madonna, Halle Berry, Jennifer Lopez či Shakira.

Kolikrát jste už slyšeli o přípravcích, které vaše kudrnaté vlasy narovnají a zjemní, ale nakonec se ukázalo, že “skutek utek”? Stalo se vám už, že jste si nechala vlasy “trvale” narovnat, ale přesto jste si je musela fénovat každé ráno, aby vám zůstaly rovné? Tak s tím je teď konec. Konečně je k dispozici systém péče o vlasy, který je obnovuje, ozdravuje a zpevňuje jejich strukturu, učiní je měkčími, jemnějšími, hladšími a rovnými. Je to první a jediný systém trvalého narovnávání vlasů použitelný na všechny typy vlasů.

 

 

 

 

Tepelné narovnání vlasů

Bio Ionic – Profesionální péče o vlasy je revoluční dvojitý systém vyvinutý v Japonsku v roce 1975. Sestává z patentovaného systému “Bio Ionic – iontová obnova struktury” (ReTex™ Bio Ionic Ion-Retexturizing System™), běžně označovaného jako tepelná obnova, trvalého narovnávače, který využívá speciální minerální prášek nazývaný Komplex přirozených iontů (Natural Ion Complex™), a také ze sady přípravků, které se mohou používat buď současně s obnovovacím systémem, nebo samostatně.

Bio Ionic byla první společností na světě, která využila metodu přirozených iontů v kosmetickém průmyslu (r. 1973), ale tato metoda sama o sobě není účinná, musí být doplněna infračervenými a elektromagnetickými vlnami, což je speciální technika firmy Bio Ionic. Jedná se o aplikaci minerálního prášku, jenž je zastoupen ve všech přípravcích firmy Bio Ionic a je patentován na ochranu před imitováním. To znamená, že ostatní přípravky mohou být pouhou napodobeninou jména, standardu, reputace čí technologie firmy Bio Ionic.

Jak to funguje

Odborníci z celého světa nazývají tento systém “největším skokem kupředu” v dějinách kadeřnictví. Bio-iontový systém využívá patentovanou technologii známou pod názvem Komplexu přirozených iontů (Natural Ion Complex™). Tento přirozený minerální komplex současně vyzařuje zdravé ionty a infračervené i elektromagnetické vlnové náboje. Tyto rozrušují shluky molekul vody na mikroskopicky drobné částečky a udržuje je odloučené, díky čemuž bio-iontový přípravek snadno proniká vlasy skrz naskrz. V důsledku toho je nízká koncentrace chemikálií v přípravcích Bio Ionic tak mírná, že se dá aplikovat holýma rukama a stačí pouze jedna receptura k narovnání všech typů vlasů. Tento proces obnovuje vlhkostní rovnováhu vlasů a tím je změkčuje, zjemňuje, narovnává a dodává jim lesk. V tom se systém liší od tradičních chemických přípravků, po kterých jsou vlasy suché, lámavé, poškozené a pouze částečně narovnané.

Další dvě výhody systému narovnávání vlasů ReTex:

1) Jde o první a jediný systém trvalého narovnávání vlasů použitelný na všechny typy vlasů, včetně vlasů odbarvených, barvených nebo chemicky ošetřených (dokonce i afrických a afro-amerických vlasů), a to bezpečně a účinně.
2) Po zvlhčení stačí vlasy nechat přirozeně vyschnout a zůstanou rovné.

Jak to probíhá

Systém Bio Ionic je určen pouze pro použití v profesionálních kadeřnických salonech. Samotný proces trvá 2,5 až 3,5 hodiny, v závislosti na typu vlasů. Roztok na obnovu struktury se aplikuje na vlhké vlasy a nechá se působit. ask siri Jak dlouho? To opět záleží na vlasech zákazníka.

Poté se vlasy opláchnou, vysuší fénem Bio Ionic, a narovnají pomocí narovnávácí žehličky Bio Ionic, přičemž oba nástroje jsou naplněny přípravkem Komplexu přirozených iontů (Natural Ion Complex™).

Následně se aplikuje obnovovací / neutralizační krém, který se později opláchne, a vlasy se opět vysuší fénem – a nyní už vlasy zůstanou trvale a úplně rovné, i krásně obnovené. Během procesu dochází jen k minimálnímu úniku pachů a díky nízké koncentraci chemikálií v přípravku nedochází k žádnému pálení či svědění.

 Bio Ionic – Narovnání vlasů 

Více informací a porovnání narovnávacích systémů na http://www.bioionic.cz/narovnani-vlasu.php

Ceník zde: http://www.hanky.cz/narovnani-bioionic-cenik/    AKCE DO 30.4.2013 

 

 

Nahoru! © 2013-2015 Hanky.cz ╰☆╮ Úpravy: @moomo1976
Social Links:
FACEBOOK